Kuruluşlar

Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri

Sigorta Şirketleri
Acnturk Sigorta AŞ www.acnturksigorta.com.tr
AKSigorta AŞ www.aksigorta.com.tr
Allianz Sigorta AŞ www.allianz.com.tr
Ana Sigorta Anonim Şirketi www.anasigorta.com.tr
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi www.anadolusigorta.com.tr
Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi www.ankarasigorta.com.tr
Arex Sigorta AŞ www.arexsigorta.com.tr
Atradius Credito y Caucion S.A de Seguros y Reaseguros Türkiye İstanbul Şubesi www.atradius.com.tr
S.S. Atlas Sigorta Kooperatifi www.atlasmutuel.com.tr
Aveon Global Sigorta AŞ www.aveonglobalsigorta.com
Axa Sigorta AŞ www.axasigorta.com.tr
Bereket Sigorta AŞ www.bereket.com.tr
Bereket Katılım Hayat AŞ www.berekettekaful.com.tr
Bereket Katılım Sigorta AŞ www.berekettekaful.com.tr
BNP Paribas Cardif Hayat AŞ www.bnpparibascardif.com.tr/cardif
BNP Paribas Cardif Sigorta AŞ www.bnpparibascardif.com.tr/cardif
BUPA Acıbadem Sigorta AŞ www.bupaacibadem.com.tr
CHUBB European Group SE Merkezi Fransa Türkiye İstanbul Şubesi www.chubb.com/tr-tr/
Coface Sigorta AŞ www.coface.com.tr
Corpus Sigorta AŞ www.corpussigorta.com.tr
Demir Sağlık ve Hayat Sigorta AŞ www.demirsaglik.com.tr
Doga Sigorta AŞ www.dogasigorta.com
Dubai Sigorta AŞ www.dubaisigorta.com.tr
Emaa Sigorta AŞ www.emaasigorta.com.tr/
Ethica Sigorta Anonim Şirketi www.ethicasigorta.com.tr
Euler Hermes Sigorta AŞ www.eulerhermes.com
Eureko Sigorta AŞ www.eurekosigorta.com.tr
Generali Sigorta AŞ www.generali.com.tr
GRI Sigorta AŞ www.grisigorta.com.tr
Groupama Hayat AŞ www.groupama.com.tr
Groupama Sigorta AŞ www.groupama.com.tr
Gulf Sigorta AŞ www.gulfsigorta.com.tr
HDI Sigorta AŞ www.hdisigorta.com.tr
Hepiyi Sigorta AŞ www.hepiyi.com.tr/
Koru Sigorta AŞ www.korusigorta.com.tr
Magdeburger Sigorta AŞ www.magdeburger.com.tr
Mapfre Sigorta AŞ www.mapfre.com.tr
Mapfre Yaşam Sigorta AŞ www.mapfre.com.tr
Neova Katılım Sigorta AŞ www.neova.com.tr
Orient Sigorta AŞ www.orientsigorta.com.tr
Quick Sigorta AŞ www.quicksigorta.com
Prive Sigorta AŞ www.privesigorta.com
Ray Sigorta Anonim Şirketi www.raysigorta.com.tr
Sompo Sigorta AŞ www.somposigorta.com.tr
Şeker Sigorta AŞ www.sekersigorta.com.tr
S.S. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Karşılıklı Sigorta Kooperatifi www.tmtsigorta.com.tr
Türk Nippon Sigorta AŞ www.turknippon.com
Türk P ve I Sigorta AŞ www.turkpandi.com
Türkiye Sigorta AŞ www.turkiyesigorta.com.tr
Unico Sigorta AŞ www.unicosigorta.com.tr
Zurich Sigorta AŞ www.zurichsigorta.com.tr
Reasürans Şirketleri
ARTI-RE www.artire.com.tr
Milli Reasürans T.A.Ş. www.millire.com
Türk Reasürans AŞ www.turkreasurans.com.tr
VHV Reasürans AŞ www.vhvre.com
Emeklilik Şirketleri
Aegon Emeklilik ve Hayat AŞ www.aegon.com.tr
Allianz Hayat ve Emeklilik AŞ www.allianz.com.tr
Allianz Yaşam ve Emeklilik AŞ www.allianz.com.tr
Anadolu Hayat Emeklilik AŞ www.anadoluhayat.com.tr
AgeSa Hayat ve Emeklilik AŞ www.agesa.com.tr
Axa Hayat ve Emeklilik AŞ www.axahayatemeklilik.com.tr
Bereket Emeklilik ve Hayat AŞ www.bereket.com.tr
BNP Paribas Cardif Emeklilik AŞ www.bnpparibascardif.com.tr
Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik AŞ www.cigna.com.tr
Fiba Emeklilik ve Hayat AŞ www.fibaemeklilik.com.tr
Garanti Emeklilik ve Hayat AŞ www.garantibbvaemeklilik.com.tr
Katılım Emeklilik ve Hayat AŞ www.katilimemeklilik.com.tr
Met Life Emeklilik ve Hayat AŞ www.metlife.com.tr
NN Hayat ve Emeklilik AŞ www.nnhayatemeklilik.com.tr
Türkiye Hayat ve Emeklilik AŞ www.turkiyehayatemeklilik.com.tr